Přejít k obsahu

Informace pro studenty

Vážení studenti,

aktuální informace týkající se Vašeho studia naleznete na portále Katedry filozofie.

Bližší informace o jednotlivých předmětech najdete po přihlášení k Orion kontu na portále ZČU, a to pod záložkou Courseware nebo v Prohlížení IS/STAG.

Informace o státních závěrečných zkouškách jsou aktualizovány v Corsewaru pod příslušnými předměty (SZZ, SZZE, SZZN, SZZT) v záložce Zkouška. Podobně podrobné pokyny pro zpracování bakalářských a diplomových prací najdete v příslušných předmětech v Coursewaru (BPH, DPE, DPN, DPT), kde jsou pravidelně na začátku letního semestru zveřejňována témata BP/DP pro následující akademický rok. Pro prohlížení těchto údajů v portále se přihlašte.

 

Konzultační hodiny

Konzultační hodiny pedagogů najdete pod profilem každého z nich zde; případně ve starším seznamu katedry filozofie zde.

 

Nabídka zahraničních pobytů

Přehled nabídek zahraničních pobytů, stipendií, letních škol, výměnných programů, odborných praxí, grantů (vč. řady odkazů na další zdroje informací) naleznete na stránkách odboru Zahraniční vztahy nebo v Informačním a poradenském centru v Jungmannově 3.

 

AKTUÁLNÍ: Výběrové řízení na studijní pobyty v rámci programu Erasmus+
na akademický rok 2016/2017, 2. kolo:

Katedra filozofie Fakulty filozofické ZČU vyhlašuje výběrové řízení na studijní pobyty v rámci programu Erasmus+, 2. kolo. Studenti se mohou ucházet o semestrální pobyt (v zimním či letním semestru), případně o pobyt v délce celého akademického roku. Více informací (vč. seznamu univerzit a požadovaných náležitostí přihlášek), v tomto dokumentu (doc, 51kB).

Uzáverka přihlášek je 16. února 2015 do 12:00 hodin, sekretariát KFI FF ZČU (k rukám paní Vlasty Skočné).

 

Vyhlášení prvního kola zde: ErasmusKFI_vyhlaseni_16-1.doc

Pokud váháte, přečtěte si, proč se rozhodnout pro Erasmus? (ke stažení ve formátu DOCX).

Patička